Ολυμπιακός Άσσου 0 : 1 ΑΟ Περαχώρας

Τελικό αποτέλεσμα 0-1 το σκορ σε ενα απόγευμα που φέρνει την ομάδα μας ακόμα Ακόμη πιο κοντά στην άνοδο.

Με το δεξί ξεκίνησε την νέα χρονιά. Ο ΑΟΠ Περαχώρας νίκησε τον Άσσο Λουτρακίου στον εκτός έδρας αγώνα με 1-0 κι ας ήταν 13 του μήνα. Η καλή μέρα από την αρχή φάνηκε στα ποδοσφαιρικά, παρότι ο διαιτητής έκοψε δύο φάσεις γκολ με ανύπαρκτα οφσάιντ. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας μπήκε με περισσότερες επιθετικές προθέσεις που αυτές καρποφόρησαν στο 60’ λεπτό μετά από κεφαλιά του Νίκου Γόγολα. Το σκορ δεν άλλαξε μέχρι το τέλος του αγώνα φέρνοντας, για ακόμα μια Κυριακή, την ομάδα μας στην πρώτη θέση και την άνοδο να φαντάζει ακόμα πιο κοντά. Μεγάλη απώλεια η αναίτια κόκκινη κάρτα στον Απαλού.
Συνεχίζουμε δυνατά και την επόμενη Κυριακή!